









8 359 ₴
7 773,87 ₴
Серія валіз Pastel від Heys виконана у м'яких пастельних тонах, втілює у своєму дизайні лаконічність та стиль. Усі зовнішні деталі виконані в колір кейса, що підкреслює детальний підхід дизайнерів до найменших дрібниць. Виготовлена з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що гарантує захист речей та тривале використання.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930412 |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Вага | Mint кг |
| Габарити | 76 x 51 х 30 см |
| Габарити упаковки | 80 х 55 х 35 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал для корпусу | Поликарбонат |
| Об'єм, л | 116 |
| Особливості | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком<br /> На 4-х колесах<br /> Ручна поклажа |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Mint |
| Штрихкод | 665556049981 |