








1 499 ₴
Декоративний світильник від польського бренду Springos - стильна та універсальна прикраса для дому, а на додачу відмінна альтернатива восковим свічкам! Його можна розмістити, як прикрасу столу, каміна чи підвіконня, де він стане ідеальним доповненням святкового інтер'єру.
Світильник працює від 3-ох батарейок типу АА (не йдуть у комплекті), що живлять 17 енергоефективних світлодіодів. Крім того, що це практично, адже немає проводів та розеток, це ще і безпечно для дітей та домашніх улюбленців у порівнянні з традиційними свічками. Конструкція виконана з високоякісного пластику, 17 led-свічок мають різну довжину (від 16 до 26 см), а загальні розміри виробу 29 x 26.5 см.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із продукцією Springos!
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 265 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В | Напруга |
| Вага | 29 см кг |
| Висота | Теплий білий |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина шнура живлення | Свеча м |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Живлення: 3 x батарейки типу АА (не входять до комплекту) |
| Кількість ламп | 17 Штука. |
| Кількість режимів свічки | 17 |
| Кількість світлодіодів | Теплий білий Штука. |
| Матеріал | Польща |
| Напруження | 1 В |
| Стиль | Світлодіодна фігура |
| Країна виробників | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 265 |
| Тип освітлення | 4.5 |
| Тип живлення | Батарейки |
| Пакування | Коробка |
| Форма лампочки | Свеча |
| Колір свічки | Теплий білий курсор |
| м | Довжина шнура живлення |
| мм | Довжина |
| шт. | Кількість світлодіодів |