









1 124 ₴
М'який та приємний плед від польського бренду Springos забезпечить максимальний комфорт та тепло в холодну пору року. Це ідеальне рішення для довгих осінніх вечорів на дивані чи біля каміна. Він має надзвичайно красиву та затишну структуру, ніжні кольори підійдуть для різних композицій - покривало лаконічно впишеться у будь-який інтер'єр.
Виріб дуже приємний на дотик, завдяки плюшевому матеріалу з поліестеру. Його також можна застосовувати, якпокривало для ліжка або чохол на крісло. Досить довгий ворс підвищує тепловий комфорт під час використання. Матеріал не вимагає прасування чи особливого догляду, виглядає свіжо навіть після прання. ПледSpringos ідеально підходить для подарунка завдяки ефектній упаковці, він естетично складений та обернутий у фірмову етикетку. Виглядає дуже цікаво та обов'язково сподобається кожному любителю теплих інтер'єрів!
Вибирайте високоякісний текстиль від відомого бренду Springos, він прослужить не один рік і радуватиме вас своїм теплом та привабливим виглядом.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Машинне прання | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 220 см |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Темно-синій кг |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | Однотонні моделі |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Естетично складений і обернутий у фірмову етикетку |
| Призначення | На диван; На крісло; На ліжко |
| Особливості | Прямокутні |
| Щільність, г/м2 | 350 |
| Розмір | Польща |
| Розмір Semi Swissbrand | Двоспальний Євро |
| Розміри | 200 x 220 см |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30 °C у делікатному режимі; Не отбеливать; Хімчистка заборонена; Не прасувати |
| Спальний розмір | Евро |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Полиэстер |
| Форма | Прямокутні |
| г | Вага |
| г/м2 | Щільність |
| см | Довжина |