






3 899 ₴
Оновлена модель сумки-візка Gimi Tris Red (168474), шасі якої оснащене двома блоками із трьох коліс, які дозволяють швидко долати сходи, бордюри та інші перешкоди під час руху вгору або вниз. Сумка-візок Gimi Tris 52 Red (168474) розрахована на об'єм 52 літри. Матеріал сумки із водозахисним покриттям, всередині розташована кишеня-гаманець на блискавці для зберігання дрібних предметів. Зручна широка горловина стягується шнуром із фіксатором і має захисний клапан.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929083 |
| Вага | Red кг |
| Габарити упаковки | 98 х 16 х 38 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | Однотонні см |
| Матеріал | Polyester |
| Обсяг | 52 л л |
| Особливості | На 6-ти колесах |
| Розміри | 96 х 51 х 44 см |
| Розміри в складеному вигляді | 96 x 36 x 44 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Red |
| Штрихкод | 8001244025653 |