









3 990 ₴
Дитяче крісло для навчання LST9 — це стильний та зручний вибір для дитячого або підліткового робочого місця. Модель виконана в сучасному дизайні з використанням міцних матеріалів, що забезпечують довговічність та комфорт. М'яка спинка і сидіння виготовлена з дихаючої тканини, що створює відчуття легкості навіть під час тривалого сидіння.
Особливості:
Це крісло забезпечить комфорт та підтримку під час навчання або роботи, створюючи ідеальне середовище для зосередженості та продуктивності.
Габарити крісла
| Регулювання висоти | 430-540 - 820-940 mm |
| Розмір спинки ( ВхШхГ ) | 410 х 420 х 110 mm |
| Розмір сидіння | 460 х 440 mm |
| Товщина сидіння | 70 mm |
|
Матеріал | сталь + PA + губка + поліестер |
Якщо у вас залишились питання, ви можете завжди зателефонувати нам: 095 124 1977, 063 383 0508, або написати у месенеджери. Наш менеджер з радістю вас проконсультує!
Звертайтесь у зручні для вас месенджери (Телеграм, Вайбер):
Та переходьте на наші соціальні сторінки (Фейсбук та Інстаграм):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Анатомічні властивості | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Кількість коліщат | 5 шт. |