





36 799 ₴
Joola Inside J18 — це стіл для настільного тенісу для любителів, ідеально підходить для клубних і шкільних занять спортом завдяки антрацитового кольору поверхні столу. Завдяки міцній конструкції та добре продуманим функціям цей стіл пропонує оптимальні умови гри для всіх любителів настільного тенісу. Постачається з сіткою та затискним механізмом
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
Тенісний стіл офіційних розмірів ITTF (Міжнародна федерація настільного тенісу).
Оптимальна ігрова поверхня - Відчуйте контрольовані та захоплюючі ралі з поверхнею столу товщиною 18 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola Inside J18 забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри.
Міцний та довговічний - Каркас тенісного стола Joola Inside J18 виготовлений з металевого профілю шириною 40 мм пофарбований порошковою фарбою, який забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні під час інтенсивних матчів. Ця міцна конструкція гарантує довговічність, забезпечуючи тривале задоволення.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання : Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря . Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931134 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931134 |
| Вага в упаковці | 87,2 кг |
| Вага | 69 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 10 х 145 х 160 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | МДФ см |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді: 161 см х 64 см х 158 см |
| Клас | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Сірий |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Inside J18 Grey (11246) |
| Особливості | Бічна крайка Наявність коліщаток |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Стан | Складана |
| Стара ціна | 34999.00 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 15 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 31499.00 |
| Штрихкод | 4002560112465 |