
2 049 ₴
1 905,57 ₴
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: прозорий білий.
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Вид | Чохол |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Комплект поставки | Чохол |
| Вага | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 1 місяць |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Всепогодний стіл |
| Вид | Чохол |
| Гарантія | 1 місяць |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Артикул | 930989 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Комплект поставки | Чохол |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Водозахисне покриття |
| Ціна | 1699.00 |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Штрихкод | 4002560199008 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) |
| Стара ціна | 1899.00 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930989 |