

3 399 ₴
3 161,07 ₴
Мінівелотренажер реабілітаційний Everfit Mini Bike Welly M (WELLY-M) придатний для фізіотерапії, має невеликі габарити та портативний дизайн, що дозволить використовувати його в сидячому положенні. Також тренажер можна поставити на стіл для тренування м'язів рук. Щоб збільшити навантаження, необхідно сильніше затягнути центральний гвинт.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929864 |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Вага | 5 кг кг |
| Габарити упаковки | 45 x 19 x 29 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Клас | Реабілітаційні |
| Код виробника товару (MPN) | WELLY-M |
| Кількість програм | Немає |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Харчування тренажера | Батарейки |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Час<br /> Кількість обертів за тренування<br /> Калорії<br /> Загальна кількість обертів |
| Програми | Немає |
| Розміри | 48 x 39 x 29 см |
| Розділ | Велотренажері |
| Стан | Портативні |
| Стара ціна | 3699.00 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Механічні |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Ціна | 3299.00 |
| Штрихкод | 8029975970066 |