

898 ₴
Масажний ролик SportVida SV-HK0064 Blue - підвищує тонус м'язів черевного преса, рук, ніг, стегон і плечей, покращує їхній рельєф. Після тренування, коли м'язи перебувають у підвищеному тонусі ("забиті") або після важкого робочого дня, коли тіло потребує масажу, ролер прийде на допомогу. Зносостійкий, не втрачає своєї форми. Рекомендується використовувати локально для цільової групи м'язів, яку необхідно промасажувати. Регулярні масажі роликом покращують кровообіг і сприяють насиченню киснем м'язові тканини, що неабияк прискорює процес відновлення.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Синій кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 45 см см |
| Матеріал | Ролик для йоги |
| Країна виробників | Пенополистирол (EPS) |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 45 см |
| Товщина | 15 см мм. |
| Ширина | 15 см см |