






46 999 ₴
Розкладний стіл для настільного тенісу Joola World Cup 25 для закритих приміщень — це найкращий вибір для використання в міжнародних, клубних і спортивних центрах. Він забезпечує першокласну довговічність і функціональність завдяки 25-міліметровій протиковзкій поверхні для рівномірного та справжнього відскоку, ефективній 8-колісній системі та міцній сталевій рамі. Схвалений ITTF і відповідає нормам безпеки, цей стіл гарантує чудовий досвід гри. Вибирайте з яскравих зелених або синіх кольорів і доповнюйте свій стиль неперевершеною якістю.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. Столи та обладнання Joola були обрані для Чемпіонату світу з настільного тенісу 2019 року, що свідчить про їхню якість і довіру професійної спільноти. Joola була офіційним спонсором літніх ігор в Атланті 1996 року, 2000 року в Сіднеї та 2004 року в Афінах. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання , від ракеток до тенісних тренажерів.
Особливості:
Тенісний стіл схвалений для гри на офіційних змаганнях Міжнародною федерацією настільного тенісу (ITTF).
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Відчуйте захоплюючу гру з поверхнею столу товщиною 25 мм зі спеціальної деревини із покриттям антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Joola World Cup 25 Indoor забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Ідеально підходить для клубів з інтенсивним використанням.
| Бренд | Joola |
|---|---|
| Вид | Столи |
| Клас | ***** Для професіоналів |
| Застосування | Для закритих приміщень |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Бічна крайка Наявність коліщаток Наявність сертифіката ITTF 1 |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Комплект поставки | Стіл |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Вага | 118 кг |
| Вага в упаковці | 126 кг |
| Габарити упаковки | 16 х 145 х 160 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Профі |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Для закритих приміщень |
| Вид | Столи |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особливості | Бічна крайка<br /> Наявність коліщаток<br /> Наявність сертифіката ITTF 1<br /> |
| Клас | ***** Для професіоналів |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Артикул | 930779 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 16 х 145 х 160 см |
| Комплект поставки | Стіл |
| Ціна | 44999.00 |
| Вага в упаковці | 126 кг |
| Штрихкод | 4002560112915 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Тенісний стіл Joola World Cup 25 ITTF Blue (11291) |
| Артикул моделі | 930779 |
| Колір поверхні стола | Синій |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тенісний стіл Joola World Cup 25 ITTF Blue (11291)»