


2 083 ₴
1 999 ₴
Кожна дитина мріє про власний чарівний куточок, у якому будуть відбуватися захопливі ігри, захопливі історії або просто хвилини релаксу. І облаштувати таке містечко допоможе ігровий килимок Lionelo Agnes. Килимок виготовлений подібно до будиночка з відкидними сторонами. Оформлений яскравими малюнками птахів і тварин.
Підвісні іграшки допоможуть розважити Вашого малюка та корисно вплинуть на його розвиток.
Килимок Lionelo Agnes виготовлений з якісних матеріалів.
Рекомендовано для дітей віком від 0 до 2 років.
Шукаєте килимок, який надихне вашу дитину на творчі ігри? Зустрічайте Lionelo Agnes Plus! Це барвистий і безпечний простір, який можна використовувати кількома способами . З бантиків можна побудувати для малюка будиночок з цікавими підвісками. М'який килимок підходить з першого дня життя .
Навчальний килимок Lionelo Agnes Plus має товстий ізоляційний шар, який чудово підходить для підлоги вдома, на балконі чи в саду . Безпечний простір не має гострих країв і відповідає європейському стандарту EN 71, що підтверджено випробуваннями в лабораторії Intertek.
З будинком чи без? Грати на барвистому килимку завжди цікаво. Інтерактивні іграшки заохочують вашу дитину вловлювати та відкривати звуки . Книга допоможе вам розповісти малюкові про світ.
Ви можете легко переміщати його та розміщувати там, де ваша дитина хоче пограти. У набір входить 6 іграшок і книга .

Купуючи будь-який продукт Lionelo, ви отримуєте гарантію 12 місяці від виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ігрові килимки |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| П'яткове гальмо | 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці,4 місяці,5 місяців,6 місяців,7 місяців,8 місяців,9 місяців, 10 місяців, 11 місяців,1 рік, 1.5 року,2 роки |