




20 499 ₴
Гребний тренажер Toorx Rower Active Pro (ROWER-ACTIVE-PRO) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 6-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів та відносну безшумність у процесі тренування. Гребний тренажер розрахований на вагу до 100 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Магнітний |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 152,5x77,5x55,8 см |
| Рівні навантаження | 16 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Клас | Домашні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Артикул | 929376 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 145 х 45 х 19 см |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Харчування тренажера | Мережа |
| Кількість програм | 20 |
| Розміри в складеному вигляді | 77 x 55,8 x 152,5 см |
| Програми | Ручна програма - 1<br /> Встановлені програми - 14<br /> Змагальна програма - 1<br /> Індивідуальні програми - 4 |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Час<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Навантаження в Ватах<br /> Кількість гребків за хвилину<br /> Пульс |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br /> Платформи для ніг із лямками |
| Ціна | 22999.00 |
| Вага в упаковці | 21 кг |
| Штрихкод | 8029975993966 |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-ACTIVE-PRO |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Гребільний тренажер Toorx Rower Active Pro (ROWER-ACTIVE-PRO) |
| Розділ | Гребні тренажери |