





15 199 ₴
Настільний футбол Garlando F-5 Grey Oak (F5GRULNO) - нова модель настільного футболу зі стійкою конструкцією, спеціально створена для розваг всієї сім'ї. Стіл виготовлений із тих якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців. Настільний футбол Garlando F-5 Grey Oak (F5GRULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930443 |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Вага | 42 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 143 x 71 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м'ячі |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-5 Grey Oak (F5GRULNO) |
| Розміри | 135 х 66 х 86 см |
| Розміри ігрового поля | 116 x 62,5 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 14999.00 |
| Штрихкод | 8029975224121 |