






52 999 ₴
Аерохокей Garlando Stratos (STRATOS) - модель професійного розміру, призначена для активного відпочинку всієї родини. Вдале поєднання чорного та сірого кольорів створює візуальний ефект надзвичайної елегантності. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, а також швидкість і координацію рухів. Завдяки своїй міцній і стійкій конструкції аерохокей Garlando Stratos (STRATOS) придатний для колективного використання.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930565 |
| Вага в упаковці | 110 кг |
| Вага | 100 кг кг |
| Вид | Аерохокей |
| Вік | З 10 років |
| Габарити упаковки | 220 x 127 x 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> Електронний лічильник очок<br /> 4 біти<br /> 4 шайби |
| Назва | Аерохокей Garlando Stratos (STRATOS) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розміри | 213,5 x 122 x 81 см |
| Розміри ігрового поля | 193 x 102 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 42999.00 |
| Штрихкод | 8029975755045 |