






6 499 ₴
6 044,07 ₴
Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) - нова модель настільного футболу початкового рівня зі стійкою конструкцією, спеціально створена для розваг юних гравців. Стіл виготовлений із тих самих матеріалів, як і моделі дорослих столів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців. Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 і 71-9. За співвідношенням ціни та якості цей стіл стане чудовим подарунком для гравців-початківців.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929904 |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Вага | 20 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 7 років |
| Габарити упаковки | 116 x 66 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 2 м\'ячі |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-Zero Grey Oak (F0GRULNO) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розміри | 108 х 95,5-98,5 х 78-80 см |
| Розміри ігрового поля | 105 х 58 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 6899.00 |
| Штрихкод | 8029975224114 |