









6 099 ₴
Сумка-візок Rolser I-Max Termo Zen 6L Marengo (IMX355-1031) - надійний помічник при поході за продуктами до супермаркету чи на ринок. Особливістю даної моделі є наявність термокишені на чотири літри для заморожених продуктів або охолоджених напоїв. Алюмінієва конструкція візка дозволяє транспортувати вантаж максимальною вагою до 40 кг. Рама 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащена адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Шість литих ультралегких коліс сприяють підйому будь-якими сходами. Під час руху рівною поверхнею участь беруть чотири колеса, при цьому вага рівномірно розподіляється по шасі та не навантажує спину. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Знімна сумка, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене вставне дно із пластику.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930466 |
| Бренда | Rolser |
| Вага | Marengo кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 43 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 38,5х48,5х 107,5см |
| Розміри в складеному вигляді | 28,5х48,5х7 см |
| Розміри сумки без шасі | 19 x 36 x 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Marengo |
| Штрихкод | 8420812988013 |