









5 699 ₴
Сумка-візок Rolser I-Max Termo Zen 2LRSG Negro (IMX356-1023) - надійний помічник при поході за продуктами до супермаркету чи на ринок. Особливістю даної моделі є наявність термокишені на чотири літри для заморожених продуктів або охолоджених напоїв. Алюмінієва конструкція візка дозволяє транспортувати вантаж максимальною вагою до 40 кг. Рама 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащена адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Знімна сумка, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене вставне дно із пластику.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930449 |
| Бренда | Rolser |
| Вага | Negro кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 43 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 35 x 47 x 108 см |
| Розміри в складеному вигляді | 23 x 47 x 67 см |
| Розміри сумки без шасі | 19 x 36 x 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Negro |
| Штрихкод | 8420812988099 |