




2 099 ₴
Сучасна сумка-візок Rolser Jet Tweed Joy Gris (JET038-1022) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з міцного термостійкого пластику. Пара литих ультралегких коліс діаметром 13,5 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929634 |
| Бренда | Rolser |
| Вага | Gris кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 40 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 35 x 30 x 97,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 35 x 14 x 97,5 см |
| Розміри сумки без шасі | 34 x 19 x 62 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Gris |
| Штрихкод | 8420812965786 |