



1 699 ₴
1 580,07 ₴
Сумка-візок Colombo Greenwich (CRL002-RPET) виготовлена із переробленого пластику, тож, обираючи дану модель, ви не тільки задовольняєте свою потребу в стильному та практичному візку, але і дбаєте про екологію. Цей візок виготовлений із високоякісних матеріалів та має естетичний дизайн, а також розширений функціонал, до якого входять знімні колеса, складана основа рами та додаткова кишеня на блискавці для зберігання дрібниць. Зовнішня частина коліс виготовлена з гуми, що зменшує шум та продовжує термін експлуатації.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 31 x 36 x 96 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Особливості | Складна |
| Матеріал | Polyester |
| Артикул | 930521 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 12 х 40 х 95 см |
| Бренда | Colombo |
| Розміри в складеному вигляді | 7 х 36 х 90 см |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Штрихкод | 8003186115508 |