







24 094 ₴
Електрична бігова доріжка RACE-WHITE від THUNDER®️
Параметри пристрою:
Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді:
Розміри бігової доріжки в складеному вигляді:
Додаткові можливості:
Інтелектуальні програми, присвячені біговій доріжці:
У комплекті:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Довжина полотна | 105 см |
| Ширина полотна | 40.5 см |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Синхронізація з ПК, Транспортувальні ролики |
| Вага | 34 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 113 см |