


538 ₴
Кистьові бинти від польського бренду Cornix - це універсальний тренувальний аксесуар, що забезпечує стабілізацію зап'ястя під час роботи з вагою. Вони чудово підходять як для тренажерного залу, так і для домашнього використання. Рекомендуються в першу чергу для любителів силових дисциплін, це дозволить суттєво зменшити ризик травм та розтягувань.
Стабілізатори для зап'ястків від Cornix виготовлені з комбінації високоякісних матеріалів, що забезпечує комфорт, універсальність та довговічність виробу. Щільне плетіння робить їх надзвичайно міцними, а вміст спандексу додає аксесуару компресійних властивостей для підтримки м'язів в тонусі. Вони фіксуються на великих пальцях, що дозволяє якісніше затягнути бинти. Широка застібка-липучка є простою і надійною та не потребує сторонньої допомоги при закріпленні.
Зробіть вибір на користь якісної продукції популярного бренду Cornix. Виробник розробляє та тестує спортивний інвентар та аксесуари, пропонуючи користувачам найкращі рішення у сфері спорту і засобів реабілітації. Поспішайте замовити комплект кистьових бинтів, щоб отримати максимальний захист та комфорт під час тренувань.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cornix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Чорний/Білий кг |
| Вид | Кистевий бинт |
| Вікова категорія | Дорослі. Підліткові. One size |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 8 см см |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Конструкція | Для жиму; Для тяги |
| Матеріал | Нейлон; Спендекс |
| Особливості | З фіксацією пальця |
| Подшипник | З липучкою |
| Розмір | 63 x 8 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | 63 см |
| Частина тіла | Пензлик |
| Ширина | 8 см см |