








3 168 ₴
Розширювальний клапан робить валізу Semi Line T5711-1 більш функціональною, дозволяє додатково збільшити корисний об'єм валізи на 15%, та робить процес пакування речей більш зручним. Валіза оснащена легкою алюмінієвою телескопічною ручкою, а ручка для перенесення валізи в руках має м'яку гелеву підкладку. Кодовий замок покликаний захистити вміст вашої валізи. Рифлений візерунок лицьової та тильної сторони забезпечує додаткову міцність корпусу. Валіза Semi Line T5711-1 задовольняє вимогам до максимального розміру багажу, що провозиться в якості ручної поклажі в літаках більшості авіакомпаній світу.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 46 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 4 колесах, З верхньою ручкою, З кодовим замком |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі <unk> Мужчі <unk> Дитячі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 2.70 |
| Тип мебели | Жесткий |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563571114 |
| Ціна | 2982.00 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 2.90 |
| Розміри (в пакованні), см | 59x39x28 |
| Розміри (зовнішні), см | 56x36x25 |