



4 300 ₴
Гірка спуск 2.30 м reX для дітей КВТ, висота 1.20 м, має чудову ковзну поверхню завдяки унікальній хвилястій конструкції.
Дитяча гірка виготовлена з суцільнолитого пластику, стійкого до перепадів температур. Міцність дає змогу витримувати навантаження до 70 кг. Може використовуватися як гірка для дитячого майданчика, так і окремо. Є відвід для під'єднання води, щоб перетворити спуск на водяну гірку.
Характеристики:
Купити гірку для саду в нашому магазині — чудове рішення, щоб тішити дітей ціле літо.
Гірка КВТ "reX" 2.30 м, висота 1.20 м, Салатовий Код: 416.012.013.001| Тип | Горки |
| Розміри | 228х50 см |
| Висота | 120 см |
| Макс.н авантаження | 70 кг |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність кришки | Ні |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Гірка |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний дозволений навантаження | 70 кг |
| Мінімальний вік дитини | 2 років |