




59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Заглушка (кришка), пластикова зовнішня на стовп квадратний 100х100 мм. Пластикові ПП кришки для дерев'яних опор. Матова текстура. Фіксувальний саморіз (гвинт) діаметром до 6 мм закривається захисним ковпачком. Кришки виконують захисну та декоративну функцію, підходять для різних типів болтів і шайб .
Пластикова накладка на квадратний брус 100x100 мм. Громадські ігрові майданчика обладнана компонентами нашої продукції забезпечить висока якість використання. Структурні елементи у відповідності зі стандартами DIN EN 1176. Ви можете вибрати колір із центральних корків (будь ласка, зв'язатися з нами).
Розміри/Упаковка:
Вага: 0,050 кг. шт.
кількість штук в упаковці: 100
вага коробки: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Тип | Комплектуюче |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |