




36 999 ₴
34 409,07 ₴
Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EG) - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 3 мм із металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з квадратними ніжками з металевих трубок 30х30 мм і подвійним горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система ECS дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EG) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930626 |
| Артикул моделі | 930626 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Вага | 53,5 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 158 x 13,5 x 143 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | Меламін см |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 164 x 72 x 159 см |
| Клас | Тренувальні |
| Колір поверхні стола | Сірий |
| Комплект поставки | Стіл<br /> Сітка |
| Конструкція | Всепогодний стіл |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Grey (C-470EG) |
| Особливості | Бічна крайка<br /> Контейнер для ракеток<br /> Наявність коліщаток<br /> Сітка у комплекті |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Є |
| Стан | Складана |
| Стара ціна | 39997.75 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Німеччина |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 3 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 37999.00 |
| Штрихкод | 8029975921044 |