









5 490 ₴

Ортопедичне крісло FunDesk Fresco сприяє формуванню правильної постави та допоможе знизити навантаження на спинку Вашої дитини під час занять і розваг. Спеціальний дизайн спинки має дві частини, які виробляють ефект формування постави та рівних лопаток, знімання негативних відчуттів защемлення м'язів спини. Пневматична пружина дає змогу повністю скоригувати розміри крісла за висотою спинки та сидіння окремо. Наявність додатково вбудованих стоперів у колесі забезпечує надійність і стійкість, а зіркове розташування перешкоджає перекиданню крісла. Легко пересувається за потреби та повністю блокується обертання коліс під час сидіння. Крісло обертається. Матеріал екологічно чистий, не має запаху та приємний на дотик.
| Розміри (ШxГxВ) | 600х550х825-990 мм |
| Висота сидіння стільця | 445 – 565 мм |
| Висота спинки стільця | 825-990 мм |
| Розмір сидіння стільця (ШxГxВ) | 430x423 мм |
| Розмір спинки стільця (ШxГxВ) | 430x395 мм |
| Матеріал | сталь + PA + губка + поліестер |
| Колір | Сіре крісло |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Бренда | FUNDESK |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Обертання крісла | Да |
| Товари для дівчинки?? | Товари для дівчинки??, Товари для хлопчика????, Універсальні??????????????? |
| Глибші спинки | Так |
| Комплектація підлокотників | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму гойдання | Так |