
1 749 ₴
1 626,57 ₴
Garlando Basketball Ring (BA-28) - баскетбольне кільце з офіційними турнірними розмірами, призначене для активного відпочинку та розваг. Кільце ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930629 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 2,4 кг |
| Вага | Red кг |
| Габарити упаковки | 60 x 47 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см<br /> Комплектація: кільце, сітка, кріплення<br /> Вага: 2,31 кг |
| Розмір | 58 x 45 x 10 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Кільця |
| Колір | Red |
| Штрихкод | 8029975800110 |