
2 740 ₴
Міні-велотренажер Insportline Pynero - це невеликий і простий інструмент для тренування верхніх і нижніх кінцівок. Велосипед дає змогу крутити педалі як ногами, так і руками - так ви зможете зміцнити плечі, руки і верхню частину спини. Велотренажер оснащений невеликим комп'ютером з однією кнопкою, на якій відображаються спалені калорії, обороти або час тренувань.
Ви можете використовувати ручки, щоб крутити педалі в обидва боки і зачіпати різні частини м'язів. Напрямок обертання не впливає на виміряні дані.
Інтенсивність навантаження контролюється ручним обертовим болтом, який або послаблює, або затягує ремінну систему, на якій працює велотренажер. Це дає змогу легко налаштувати рівень складності за потреби. Нековзні ніжки забезпечують стабільність, в той час як педалі/ручки ергономічної форми полегшують педалювання і поворот.
Велотренажер Insportline Pynero також підходить для людей з обмеженою рухливістю, поганою стійкістю або проблемами з сидячим способом життя.
Основні характеристики:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Висота | 30 см |