








4 590 ₴
3 250 ₴
Показати всі оптові ціни

Оптові ціни:
Cubby Sorpresa Grey — парта, що росте, зі стільчиком, дає змогу оптимізувати дитяче робоче місце, а також забезпечити ідеальні умови для розвитку дитини. Представлені вироби створюють комфорт у процесі проведення навчання та ігор.

| Специфікація: | |
| Габарити столу (ШхГхВ): | 670x470x545-762 мм |
| Розмір стільця: | 365x345x673-773 мм |
| Розмір нахильного столу: | 670x470 мм |
| Рівень регулювання висоти спинки: | 673-773 мм |
| Механізм регулювання висоти столу: | Ручний жорстка фіксація |
| Основа столу: | Регульоване |
| Кут нахилу столу: | От 0 До 40° |
| Механізм кута нахилу стільниці: |
Роликовий фіксатор |

Характеристики:
Особливості меблів від Cubby:
Комплектація:
Якщо у вас залишились питання, ви можете завжди зателефонувати нам: 073-103-55-50, або написати у месенеджери. Наш менеджер з радістю вас проконсультує!
| Основні | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Cubby |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 470 |
| Висота | 762 |
| Довжина | 670 см |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Бренда | CUBBY |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Тумба в комплекті | не вказано |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект |
| Ширина столу | 65 см |
| Стільчик | 1 шт. |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Фасади | пластик |
| Опори | метал |
| Товари для дівчинки?? | Товари для дівчинки??, Товари для хлопчика????, Універсальні??????????????? |