






5 290 ₴
Дитяче комп'ютерне крісло Fundesk Ottimo Pink - це ідеальний вибір для зручного і комфортного сидіння вашої дитини під час використання комп'ютера чи виконання письмових завдань. Крісло обладнане всім необхідним для забезпечення комфорту та правильної позиції тіла.
Крісло Ottimo Pink виготовлене з високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність і надійність. Сидіння та спинка обтягнуті м'якою тканиною сірого кольору, яка легко чиститься і зберігає свій першочерговий вигляд впродовж тривалого часу.
Особливість крісла - наявність регульованої висоти і нахилу спинки, що дозволяє забезпечити оптимальне розташування для будь-якого зросту та особливостей вашої дитини. Крім того, воно має підлокітники для додаткового комфорту та підтримки. Також, важливою особливістю і перевагою крісла — спинка, яка складається з двох пелюсток і фактично є рухомим ортопедичним корсетом для спини, що дає змогу знімати осьове навантаження з хребта та м'яко коригувати поставу.
Завдяки стійкій конструкції і сучасному дизайну, дитяче комп'ютерне крісло Fundesk Ottimo Pink ідеально вписується в будь-який інтер'єр дитячої кімнати. Забезпечте своїй дитині зручність та правильну підтримку під час навчання та розваг з цим функціональним кріслом.
| Розміри стільця (ШхГхВ): | 460х270-430х930 мм |
| Розміри сидіння (ШхГ): | 460х270-430 мм |
| Розміри спинки (ШхГ): | 420х390 мм |
| Підніжка (ШхГхВ): | 440х260х180-240 мм |
| Коригування висоти сидіння: | 410-490 мм |
| Кольори: | Сірий, Голубий, Рожевий |
| Вага: | 8,9 кг |
| Матеріал: | Поліестер + піна-губка + метал + пластик |
| Додаткові функції: | підніжка, підлокітники |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |