
5 890 ₴
4 690 ₴
Допомагає сформувати правильну поставу та знімає навантаження зі спини дитини під час занять та ігор. Спеціальна конструкція спини дає ефект формування постави та плоскої спини в дитини, знімає негативні відчуття від защемлення м'язів спини. Наявність у колесі додаткових вбудованих гальм забезпечує надійність і стійкість, а зореутворення запобігає перекиданню крісла. Він легко переміщається за потреби та повністю блокує обертання коліс під час сидіння. Матеріал екологічно чистий, без запаху та приємний на дотик.
Специфікація:
| Матеріал: | PP+ піна-губка + метал, оббивка — тканина |
| Розміри сидіння (ШхГхВ): | 420x420x90 мм |
| Розміри спинки (ШхГхВ): | 370x410x70 мм |
| Коригування висоти спинки: | 760-970 мм |
| Коригування висоти сидіння: | 390-590 мм |
| Діапазон зміни глибини сидіння | 6 см |
| Додаткові функції: | стопери коліс |
Максимально допустиме навантаження:80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Так |
| Глибина сидіння крісла | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Обертання крісла | Немає |
| Комплектація підлокотників | з підлокітниками |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Колір | Сірий |