








5 090 ₴
Крісло дитяче Cubby Marte - для дітей від 3 років і до підліткового віку. Підходить для зросту від 110 до 170 см. Можна використовувати як зі зростаючою партою, так і зі звичайною. Змінюючи глибину спинки і висоту сидіння, Ви підберете найбільш комфортне положення для дитини. Колеса мають функцію стоп-обертання під час посадки в крісло дитини понад 25 кг.
У кріслі FunDesk Marte блокування відбувається автоматично.
Особливості:
Технічні характеристики:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 580 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 800 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 930 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 430 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Бренда | CUBBY |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Обертання крісла | Немає |
| Колір (крісло) | сірий |
| Глибші спинки | Так |
| Комплектація підлокотників | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму гойдання | Так |