









10 680 ₴
Парта-трансформер для підлітка Cubby Tulipa Grey
FunDesk Tulipa — це ергономічна, сучасна дитяча парта, з можливістю регулювання висоти та нахилу стільниці, це саме те, що робить цю парту ідеальним вибором для навчання дітей будь-якого віку.
Парта Cubby Tulipa виготовлена в сучасному та стриманому дизайні з якісних і довговічних матеріалів, з можливістю регулювання висоти стільниці от 520 mm до 760 mm, що дає можливість слугуватиме вашій дитині надійним помічником на весь період шкільного навчання.
Стільниця, розділена на дві зони статичну та похилу. Рухома частина стільниці може змінювати кут нахилу в межах від 0° до 50°.
Статична частина підходить для розміщення настільного світильника, органайзера для ручок та олівців або ноутбука.
Специфікація:
| Найменування продукту: | Дитячий стілець |
| Матеріал: | Піна-губка + Метал + Пластик + Полиэстер |
| Цвет: | Блакитно-сірий/ Салатово-сірий / Жовтогарячо-сірий |
| Розміри: | 530 мм (Ш) X 510мм(Г) X 815-9300 мм (В) |
| Розміри сидіння: | 480 мм (Ш) X 435мм(Г) |
| Фіксатори коліщаток: | Немає |
| Рівень регулювання висоти крісла: | 410 мм-525мм |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматична пружина |
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | З додатковою полицею |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Колір | Сірий |