









12 580 ₴
Парта-трансформер для підлітка Cubby Tulipa Grey
FunDesk Tulipa — це ергономічна, сучасна дитяча парта, з можливістю регулювання висоти та нахилу стільниці, це саме те, що робить цю парту ідеальним вибором для навчання дітей будь-якого віку.
Стільниця, розділена на дві зони статичну та похилу. Рухома частина стільниці може змінювати кут нахилу в межах від 0° до 50°.
Статична частина підходить для розміщення настільного світильника, органайзера для ручок та олівців або ноутбука.
Парта має вбудована шухляда, для комфортного зберігання зошитів, книг і канцелярії, що дасть змогу дитині тримати все під рукою.
Обертове дитяче крісло Fundesk Buono має сучасний дизайн. Комфортне сидіння і спинка ергономічної форми. Висоту сидіння можна легко та плавно регулювати, щоб крісло можна було оптимально адаптувати до зросту дитини. Тому дітям завжди зручно сидіти за столом — чи то під час навчання, гри на комп'ютері, чи то малювання.
Крісло Buono має ергономічні властивості, що дасть змогу дитині проводити якомога більше часу за улюбленими заняттями без шкоди для постави.
З огляду на той факт, що діти дуже швидко ростуть, у конструкції крісла передбачена зміна висоти крісла від 870 мм до 930 мм і висота сидіння від 400 мм до 500 мм для індивідуальної адаптації до зросту Вашої дитини.
Рекомендована вікова група: 7 — 15 років, підходить для зросту 110-170 см.
Модель представлена в сірому кольорі, але для охочих урізноманітнити інтер'єр кімнати, є спеціальні міцні чохли, які практично не зношуються й легко стираються.
Габарити крісла
| Висота | 870 mm |
| Розмір спинки | 430 x 330 mm |
| Розмір сидіння | 420 х 400 mm |
| Товщина сидіння | 70 mm |
|
Матеріал | сталь + PA + губка + поліестер |
Параметри регулювання
| Регулювання сидіння | 400 х 500 mm |
| Висота спинки | 870 x 930 mm |
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | З додатковою полицею |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Вишукана споруда | Ні. |
| Опори | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Колір | Сірий |