







5 390 ₴
4 890 ₴
Форма
Адаптивна спинка, що обтікає лопатки з обох боків, краще захищає дитячий хребет, тому що підтримує його рівним, навіть коли дитина розслаблена. Сидіння середньої жорсткості не дає змогу «розвалитися» в кріслі та навантажити таз, навпаки — гарантує комфорт і зручність.
Фіксатори
Як і інші крісла, ця модель теж видозмінюється. Для цього передбачено два індивідуальні важелі: для висоти спинки та сидіння, й один важіль для фіксації глибини посадки. Зручна ручка-тримач виконує функцію керування кріслом.
Деталі
Варто зазначити його якість: екологічно чисті матеріали, міцний пластик і метал забезпечують надійність і довговічність використання. Повітропроникна тканина оббивки не парить, а створює комфорт і легкість у процесі сидіння.
Хрестовина
Фігурна основа гарантує стійкість і дає змогу ніжкам дитини стояти на підлозі під кутом 90 градусів щодо тулуба. Наявність автоматичних стоперів у колесі блокує їх обертання під час сидіння, що запобігає надмірній рухливості крісла та дитини в ньому під час навчання.
Регулювання висоти крісла
Крісло регулюється під зріст дитини від 750 до 870 mm.
Рекомендується відрегулювати висоту сидіння в такий спосіб, щоб ступніуди щільно на підлозі, а кут згину ніг у колінах був не більш ніж 90°
Модель представлена в сірому кольорі, але для охочих урізноманітнити інтер'єр кімнати, є спеціальні міцні чохли, які практично не зношуються й легко стираються: Blue, Green, Pink, Orange.
Модель представлена в сірому кольорі + Чохол для крісла FunDesk Cielo Pink
Габарити крісла
| Висота | 820 mm |
| Ширина/глибина | 460 x 530 mm |
| Розмір спинки | 450 x 400 mm |
| Розмір сидіння | 450 х 400 mm |
| Товщина сидіння | 90 mm |
|
Матеріал | сталь + PA + губка + поліестер |
Параметри регулювання
| Глибина сидіння | 500 x 590 mm |
| Підіймання крісла | 370 х 530 mm |
| Висота спинки | 750 x 870 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunDesk |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | FUNDESK |
| Обертання крісла | Немає |
| Тип крісла | Ортопедична |
| Колір | Рожевий |