









6 990 ₴
Оптові ціни:
Cubby Bottero — це комплект, що росте, у якому є все, щоб зберегти здорову поставу та зір Вашої дитини. Підходить як для навчання, так і для творчих занять.
Стільниця розміром 780x570mm, дасть змогу дитині правильно розподілити робочий простір, а шухляда-органайзер дає змогу тримати все під рукою (дитячі зошити, матеріали для творчості, канцелярію).
Комплект додатково комплектується підставкою для книг — зручно та безпечно для зору під час роботи з підручником або планшетом.
| Специфікація | |
| Розміри | 780x570x530-760mm |
| Розмір стільниці | 780x570mm |
| Розмір похилої частини стільниці | 780x400mm |
| Кут нахилу стільниці | 0-40° |
| Механізм кута нахилу стільниці | Ручний механізм |
| Діапазон зміни висоти | 540-760mm |
| Матеріал | МДФ E1, пластик, метал |
| Доступні кольори | блакитний, рожевий, сірий, зелений |
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubby |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | CUBBY |
| Вага комплекту | 22/20kg |
| Перегляд столу за своїм призначенням | універсальний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Да |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Да |
| Висота | 760 |
| Глибина | 570 |
| Довжина | 780 см |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Комплектація парти | Зі стільцем, З шухлядою, Готовий комплект, З підставкою для книг |
| Наявність висувного ящика | Да |
| Опори | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Стільчик | 1 шт. |
| Трансформація столу в мольберт | Да |
| Колір | Рожевий |