


2 271 ₴
Багатофункціональна ізотермічна сумка-візок Casa Si Partner має великий об'єм з термоізоляційним шаром по всьому периметру, що дозволить кожного разу зберегти продукти свіжими і підтримати їх необхідну температуру. Саме тому Casa Si Partner - ідеальний партнер не лише в магазині, але й на пляжі в спекотну погоду, або взимку, захищаючи вміст від низьких температур.
На відміну від багатьох інших моделей, ця сумка має блискавку по всьому периметру і дозволяє завантажувати продукти не лише зверху, але і збоку. Три окремих кишені на блискавці вмістять всі необхідні дрібнички. Знявши сумку з каркасу, її можна цілком використовувати окремо, оскільки вона оснащена власною текстильною ручкою для перенесення. Широкі колеса великого діаметру добре справляються з нерівностями дороги.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Так |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Вага | 2 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Так |
| Складна конструкція | Так |
| Наявність стільчика | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр коліс | 16.5 |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Особливості | Складана |
| Комплектація | Сумка-візок — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 2 |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Casa Si |
| Вага в пакованні, кг | 2.050 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |
| Штрихкод | 9007741019538 |
| Ціна | 1872 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Об'єм, л | 40 |
| Розміри, мм | 980х400х330 |
| Габарити паковання, мм | 940х410х60 |
| Діаметр колеса, см. | 17 |
| Висота в розкладеному стані, см. | 98 |
| Висота в складеному стані, см. | 98 |