




876 ₴
Маючи сталевий каркас, сумка-візок Casa Si Amigo легше більшості схожих моделей з алюмінієвим каркасом, що вкрай важливо особливо для літніх людей. Простора сумка має 33 літри корисного об'єму, та оснащена вставним пластиковим дном, що допомагає тримати форму. Колеса оснащені кнопками, що дозволяють їх зняти, так само повністю знімається і сама сумка з каркасу, дозволяючи проводити належне прання, чищення і компактне зберігання. Додаткова кишеня на блискавці, розміщена позаду сумки, буде зручною для різних корисних дрібниць.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 2 роки



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Так |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Об`єм | 33 л |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 1350 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Так |
| Складна конструкція | Так |
| Наявність стільчика | Ні |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Особливості | Складана |
| Комплектація | Сумка-візок — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 1.350 |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Casa Si |
| Вага в пакованні, кг | 1.400 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 20 |
| Штрихкод | 9007741018517 |
| Ціна | 876 |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Об'єм, л | 33 |
| Розміри, мм | 930х350х270 |
| Габарити паковання, мм | 890х350х70 |
| Діаметр колеса, см. | 15 |
| Висота в розкладеному стані, см. | 93 |
| Висота в складеному стані, см. | 93 |