









3 829 ₴
Колекція валіз Gabol Balance XP виконана з міцного і довговічного матеріалу - ABS-пластику, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Внутрішній об’єм розділений перегородкою на два відділення та має ремені для фіксації речей усередині. Валіза легка, маневрова та зручна для транспортування.
Валіза Gabol Balance XP (L) Turquoise (123447-018) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система передбачає рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному руху та маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Колеса виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури. Відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею. Завдяки стійкості до стирання, матеріал коліс відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930694 |
| Бренда | Gabol |
| Вага в упаковці | 5,1 кг |
| Габарити | 77 x 55 x 33-35 см |
| Габарити упаковки | 80 х 58 х 35 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал для корпусу | ABS-пластик |
| Об'єм, л | 112 |
| Особливості | З висувною ручкою <br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Валізи |
| Колір | Turquoise |
| Штрихкод | 8425126237420 |