








4 014 ₴
Виразний і яскравий дизайн - це не єдина перевага валіз Semi Line T5666, адже ця серія оснащена і "утопленим" кодовим замком, що не виступає над поверхнею валізи, І м'якими ручками з двох боків, і двома внутрішніми кишенями на блискавках, а головне, що кожне колесо закріплено до корпусу п'ятьма гвинтами, що значно підвищує надійність.
Цікавим, і більш зручним рішенням є розміщення кодового замка зверху, а абсолютно вся фурнітура виконана в одному кольорі з корпусом валізи.
Валіза Semi Line T5666-3 задовольняє вимогам до максимального розміру багажу, що провозиться в якості ручної поклажі в літаках більшості авіакомпаній світу.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Шампань |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 4 колесах, З бічною ручкою, З верхньою ручкою, З кодовим замком |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі <unk> Мужчі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 2.83 |
| Тип мебели | Жесткий |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563566639 |
| Ціна | 4014 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 3.20 |
| Розміри (в пакованні), см | 59x39x25 |
| Розміри (зовнішні), см | 56x36x22 |