








2 454 ₴
Валізи Semi Line T5656 витримують значні навантаження при коченні завдяки тому, що колеса знаходяться в спеціальних нішах та захищені бічними пластиковими накладками. Зверху, знизу та збоків, валіза має суцільну пластикову вставку, що сприяє більшій жорсткості і дозволяє тримати форму. Тканина має внутрішнє водозахисне покриття, отже речі будуть лишатись сухими навіть під дощем. Глибока кишеня на фасаді здатна вмістити велику кількість речей першої необхідності. Для розміщення дрібних речей всередині валізи передбачена окрема кишеня на блискавці. Легка алюмінієва телескопічна ручка фіксується в трьох положеннях. Валіза Semi Line T5656-1 задовольняє вимогам до максимального розміру багажу, що провозиться в якості ручної поклажі в літаках більшості авіакомпаній світу.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 33 л |
| Висота | 53.5 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 2.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 2 колесах, З верхньою ручкою, Із зовнішніми кишенями |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі <unk> Мужчі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 2.18 |
| Тип мебели | М'який |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563565618 |
| Ціна | 2454 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 2.50 |
| Розміри (в пакованні), см | 56x38x21 |
| Розміри (зовнішні), см | 53.5x35x18 |