








3 324 ₴
Валіза Semi Line T5634-3 має привабливий насичений рожевий колір, оснащена легкою алюмінієвою телескопічною ручкою, а верхня і бічна ручки для перенесення валізи в руках має м'яку гелеву підкладку. Кодовий замок покликаний захистити вміст вашої валізи. Рифлений візерунок лицьової та тильної сторони забезпечує додаткову міцність корпусу.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 93 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливості | На 4 колесах, З бічною ручкою, З верхньою ручкою, З кодовим замком |
| Комплектація | Валіза — 1 шт. |
| Категорія | Жіночі |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Вага (Кг) | 3.90 |
| Тип мебели | Жесткий |
| Вишукана | В наявності |
| Бренда | Semi Line |
| Штрихкод | 5903563563430 |
| Ціна | 4158 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вага (в пакованні), кг | 4.40 |
| Розміри (в пакованні), см | 78x51x31 |
| Розміри (зовнішні), см | 76x49x29 |