




15 499 ₴
Тенісний стіл Garlando Progress Indoor 16 mm Green (C-162I) призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного ДСП товщиною 16 мм із меламіновим покриттям. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та місцями для зберігання м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує компактне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Progress Indoor 16 mm Green (C-162I) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
Характеристики
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Вид | Столи |
| Клас | Аматорські |
| Наявність сертифіката ITTF | Ні |
| Застосування | Для закритих приміщень |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Наявність коліщаток Сітка у комплекті |
| Колір поверхні стола | Зелений |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Колір сітки | Чорний |
| Додаткові характеристики | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 69 x 163 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 69 x 163 см |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Вага | 57,5 кг |
| Вага в упаковці | 63 кг |
| Габарити упаковки | 158 x 10 x 142 см |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Штрихкод | 8029975920153 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Призначення | Любитель |
| Стан | Новий |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал стільниці | ДСП |