









29 999 ₴
27 899,07 ₴
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 5-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття веслування на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 120 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складана конструкція тренажера заощаджує місце та дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Складана |
| Тип | Магнітні |
| Розміри | 181 x 50 x 88 см |
| Вага маховика | 5 кг |
| Рівні навантаження | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Особливості | Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Клас | Домашні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Артикул | 929784 |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Габарити упаковки | 118 x 23 x 67 см |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Харчування тренажера | Батарейки |
| Бренда | Toorx |
| Кількість програм | Немає |
| Розміри в складеному вигляді | 88 x 50 x 181 см |
| Програми | Немає |
| ПОКАЗАННЯ ДИСПЛЕЮ | Час<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Загальна кількість гребків<br /> Кількість гребків за хвилину<br /> Пульс |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика<br /> Платформи для ніг із лямками<br /> Тримач для смартфона/планшета |
| Ціна | 29999.00 |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Штрихкод | 8029975805641 |
| Код виробника товару (MPN) | RWX-200 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Гребільний тренажер Toorx Rower RWX 200 (RWX-200) |
| Розділ | Гребні тренажери |