






2 349 ₴
2 184,57 ₴
Сумка-візок Gimi Easy Black (168433) - стильна і вмістка сумка для шопінгу. Водостійка тканина сумки, забезпечує захист від попадання вологи, пилу чи бруду всередину. У верхній частині сумки-візка по периметру розташована стяжка і накрита клапаном для забезпечення захисту від вологи під час опадів. Колеса діаметром 15 см дозволяють легко переміщати візок торговими центрами, ринками та міськими тротуарами. Сумка легко знімається з каркасу шасі за допомогою системи Easy-Click. Платформа легко складається до наступного використання або транспортування в автомобілі.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929076 |
| Бренда | Gimi |
| Габарити упаковки | 95 х 35 х 4 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Polyester |
| Особливості | 40 л |
| Розміри | 34х45х96 см |
| Розміри в складеному вигляді | 17 x 45 x 96 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Штрихкод | 8001244025769 |