



61 999 ₴
57 659,07 ₴
Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) - надійний і дуже простий в експлуатації оператором: верхня частина стола має підйомний механізм із надійною фіксацією, що дозволяє легко і швидко його обслуговувати. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, оснащений стандартним жетоноприймачем, що робить його придатним для гри в будь-яких місцях: в барах, пабах, розважальних закладах, торговельних центрах. Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 137 х 120 х 89-91 см |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Вид | Футбол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Особливості | Із жетоноприймачем<br /> Компенсатори нерівності підлоги |
| Вік | Від 14 років |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> Жетоноприймач<br /> 100 жетонів<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Артикул | 930615 |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Габарити упаковки | 140 x 80 x 41 см |
| Бренда | Garlando |
| Розміри ігрового поля | 114 x 70,4 см |
| Ціна | 51999.00 |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Штрихкод | 8029975510187 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Настільний футбол із жетоноприймачем Garlando Challenge (A-9UCVL) |
| Розділ | Спортивні ігри |