









49 499 ₴
46 034,07 ₴
Настільний футбол Garlando G-500 Weatherproof Blue (G500WBLGULLA) - професійна вулична модель із регульованими ніжками. Стіл виготовлений безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Він розрахований для використання на відкритому повітрі влітку. Також дану модель можна поставити вдома поза сезоном: занісши його в приміщення, ви пожвавите зимові вечори веселими іграми. Настільний футбол Garlando G-500 Weatherproof Blue (G500WBLGULLA) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930614 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 63 кг |
| Вага | 58 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 14 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 34 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando G-500 Weatherproof Blue (G500WBLGULLA) |
| Особливості | Для використання на вулиці<br /> Компенсатори нерівності підлоги |
| Розміри | 143 х 125 х 88 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Ціна | 49999.00 |
| Штрихкод | 8029975223988 |