




33 999 ₴
Настільний футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) - професійна вулична модель зі складаними ніжками. Стіл виготовлений безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл. Він розрахований для використання на вулиці цілий рік, а також його можна зручно зберігати в невеликому приміщенні завдяки практичним складаним ніжкам. Настільний футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930612 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Вага | 55 кг кг |
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | Від 12 років |
| Габарити упаковки | 154 x 83 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando Open Air (OPENWUCLA) |
| Особливості | Для використання на вулиці<br /> Складана конструкція |
| Розміри | 165 х 125 х 88 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Ціна | 37999.00 |
| Штрихкод | 8029975210629 |