







38 999 ₴
Настільний футбол Garlando G-500 Grey Oak (G500GRRLVS) - оновлена модель популярного футбольного столу G-500, який досяг успіху з моменту його першого виробництва в 1996 році. Стіл виконаний в кольорі Сірий дуб, одному із самих модних відтінків меблів за останні роки. Модель виготовлена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким повинен відповідати футбольний стіл.
Цей стіл характеризується надійністю та стійкістю, що робить його придатним для гри в будь-якому місці: від дому до офісу та бару. У 1999 році журналісти British Sport Magazine назвали G-500 кращим футбольним столом року в своїй ціновій категорії. Також G-500 був кастомізований сотнями відомих брендів, які вибрали цю модель завдяки простим лініям корпусу, особливо придатним для підкреслювання логотипів і корпоративних кольорів.
Настільний футбол Garlando G-500 Grey Oak (G500GRRLVS) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Матеріал опор столу | Натуральне дерево |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 143 х 110 х 88 см |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Вид | Настільний футбол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Вік | Від 14 років |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br /> 8 ручок<br /> 10 м\'ячів |
| Артикул | 930608 |
| Країна-вивідувач товару | Італія |
| Габарити упаковки | 148 x 79 x 33 см |
| Бренда | Garlando |
| Ціна | 38999.00 |
| Вага в упаковці | 80 кг |
| Штрихкод | 8029975223759 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Назва | Настільний футбол Garlando G-500 Grey Oak (G500GRRLVS) |
| Розділ | Спортивні ігри |