


13 399 ₴
12 461,07 ₴
Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) призначений для гравців молодшого шкільного віку. Модель відрізняється великою увагою до вибору матеріалів і використовуваних кольорів, чудовою ретельністю обробки деталей і привабливим дизайном, що відтворює хокейний майданчик. Ігрова поверхня з красивими геометричними малюнками підходить для швидких, динамічних змагань, розвиваючи концентрацію уваги гравців, швидкість і координацію рухів. Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) - гарний подарунок, який легко поміститься в дитячій кімнаті чи кімнаті для відпочинку.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930563 |
| Бренда | Garlando |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Вага | 25,8 кг кг |
| Вид | Аерохокей |
| Вік | Від 8 до 12 років |
| Габарити упаковки | 150 x 80 x 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br /> 2 механічні лічильники очок<br /> 4 біти<br /> 4 шайби |
| Назва | Аерохокей Garlando Mistral (MISTRAL) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги |
| Розміри | 152 x 76 x 79 см |
| Розміри ігрового поля | 140 x 70 см |
| Розділ | Спортивні ігри |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Ціна | 12999.00 |
| Штрихкод | 8029975755021 |